1. Home
  2. Druk fotograficzny i Fine Art
  3. 6 powodów, dla których warto wybrać theprintspace zamiast półprofesjonalnych labów

6 powodów, dla których warto wybrać theprintspace zamiast półprofesjonalnych labów

Dalej nie wierzysz, że jesteśmy najlepsi z najlepszych? Oto 6 powodów, dla których warto wybrać theprintspace zamiast półprofesjonalnych sklepów. 


1: Większy wybór papierów i produktów

W theprintspace oferujemy szeroką gamę papierów C-type (C-print) i Giclée (FineArt). Oferujemy również naprawdę wyszukane papiery, w tym Kodak Metallic i FujiFlex. Zasadniczo masz większy wybór, dzięki czemu Twoje wydruki będą wyglądać możliwie najlepiej.


2: Najwyższa możliwa jakość

Profesjonalne laboratoria korzystają jedynie z najnowszej generacji drukarek, atramentów, lepszej chemii oraz papierów profesjonalnej klasy. Tak zwane minilaby używają produktów nieporównywalnie niższej klasy. Wydruki wykonane w profesjonalnych laboratoriach są lepszej jakości, a ich trwałość archiwalna jest dłuższa. 


3: Maksymalny rozmiar wydruku

Profesjonalne laboratoria fotograficzne dysponują wielkoformatowymi drukarkami, które mogą tworzyć ogromne wydruki, podczas gdy większość minilabów używa rolek o szerokości 10 i 12 cali (25 i 30 cm). W theprintspace dysponujemy rolkami o szerokości do 60 cali (152,4 cm).


4: Stałość

W theprintspace kalibrujemy nasze drukarki codziennie, a czasem nawet częściej, aby utrzymać je w wąskich tolerancjach. Zapewnia to stałość i dokładność procesu, dzięki czemu wydruki wyglądają dokładnie tak samo za każdym razem. Stało się to bardzo ważne w przypadku limitowanych edycji wydruków oraz sprzedaży dzieł sztuki. 


5: Kontrola

Minilaby używają automatycznych ulepszeń, aby wprowadzić zmiany w Twoim obrazie. Obejmują one zwiększenie kontrastu, nasycenia i ostrości w nieznanych dla klienta poziomach.

Często prowadzi to do rozjaśnienia i przesycenia kolorów na obrazie, przeciwnie do tego, jak wygląda przesłany plik cyfrowy. W theprintspace udostępniamy do pobrania na naszej stronie nasze specjalne profile drukowania ICC i nie nakładamy żadnych poprawek na plik, aby dać artystom pełną kontrolę nad ich dziełami. 


6: Profesjonalny i przyjazny personel, który naprawdę zna się na sztuce 

W theprintspace nasi doświadczeni technicy zajmujący się drukowaniem z przyjemnością udzielają porad i pomagają naszym klientom podczas całego procesu tworzenia wydruku. 


Nadal nie wiesz, dlaczego najlepiej wybrać theprintspace?

Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci.


Updated on 15 kwietnia 2021

Was this article helpful?

Related Articles