1. Home
 2. Zamawianie online
 3. Jak mogę zmienić adres dostawy po złożeniu zamówienia?

Jak mogę zmienić adres dostawy po złożeniu zamówienia?

Dowiedz się, jak sprawdzić status zamówienia i zmienić dane adresowe dostawy.


Czy mogę zmienić adres dostawy?

Tak, możesz zmienić adres dostawy po złożeniu zamówienia online. Jednak w zależności od tego, na jakim jest etapie produkcji, sposób zmiany adresu będzie inny. 

Po pierwsze musisz sprawdzić status produkcji swoich zamówień. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 • Zaloguj się na swoje konto w creativehub.
 • Przejdź do prawego górnego rogu strony i kliknij swoje imię. Zostanie wyświetlone rozwijane menu.
 • Wybierz opcje „Zamów wydruki”.
 • Otworzy się strona z listą wszystkich zamówień, które zostały złożone z Twojego konta.

Status Twojego zamówienia

Jeśli status Twojego zamówienia pokazuje, że jest ono produkowane, zadzwoń do nas lub wyślij e-mail jak najszybciej, podając numer zamówienia i nowy adres, a my zmienimy go przed wysyłką. 

Jeśli status Twojego zamówienia informuje, że zostało ono wysłane, musisz poprosić o zmianę adresu dostawy u odpowiedniego przewoźnika. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.


Royal Mail Tracked 24®

Aby uzyskać dostęp do opcji dostawy zamówienia, które zostało już wysłane za pośrednictwem Royal Mail Tracked 24®, wykonaj następujące czynności:

Otrzymasz wiadomość e-mail od Royal Mail rano w dniu dostawy, z przedziałem czasowym dostawy. Zobaczysz czerwony przycisk „Choose a delivery option” („Wybierz opcję dostawy”), aby zmienić sposób dostawy.

W następnym kroku wpisz kod pocztowy, na który ma być wysłane Twoje zamówienie. Następnie zostaną wyświetlone dostępne opcje.

Oto one:

 • Change the delivery (Zmień datę dostawy). Dostępne będzie menu rozwijane umożliwiające wybranie nowej daty.
 • Try my Neighbour (Zostaw paczkę u sąsiada). Zmień adres dostawy na adres sąsiada. Użyj rozwijanego menu ulic do znalezienia adresu.
 • Deliver to My address (Dostarcz na mój adres). Kontynuuj dostawę na pierwotny adres, ale jeśli nie możesz jej odebrać, listonosz spróbuje zostawić zamówienie u sąsiada lub w wybranym bezpiecznym miejscu.
 • Deliver to another address (Dostarcz pod inny adres). Wprowadź nowy adres dostawy. Twoje zamówienie zostanie przydzielone do dostawy w tym momencie. Jednak jeśli Royal Mail nie będzie w stanie dostarczyć go na pierwotny adres, wróci ono do magazynu dostaw i dopiero wtedy zostanie przypisane do nowego adresu, a następnie dostarczone w ciągu 2 dni (od przypisania).
 • Collect from Post Office & collect from Delivery Office (Odbiór na poczcie lub w punkcie odbioru). W przypadku obu tych opcji zostanie wyświetlona mapa dostępnych punktów odbioru, z których możesz skorzystać.

Kurier DHL Express

Aby uzyskać dostęp do opcji dostawy w zamówieniu już wysłanym za pośrednictwem DHL Express Courier, kliknij tutaj.


Updated on 15 kwietnia 2021

Was this article helpful?

Related Articles