Wybór szkła do ram

Przewodnik po naszej szerokiej ofercie szyb do ram, które chronią przed promieniowaniem UV.


Wydruk na papierze powinien być ostrożnie umieszczony z dala od szyby ramy, aby umożliwić ruch i cyrkulację powietrza.

Jeśli wydruk nie jest przytrzymywany przez passe-partout lub inny rodzaj oprawy, należy umieścić między wręgami drobne elementy, które przytrzymają pracę tak, aby nie dotykała szyby.

W theprintspace oferujemy szeroką gamę szklenia ram, odpowiadającym różnym budżetom. Każda z opcji posiada właściwości, które poprawiają wygląd wydruku oraz go chronią.

Poniżej wymienione są typy szkła wraz z właściwościami:


Antyrefleksyjne (zalecane) 

Szkło to produkowane jest z wielowarstwową powłoką, w tym zmniejszającą odblaski i odbicia światła w celu optymalnej transmisji kolorów i zapewnienia klarowności obrazu, a także z warstwą chroniącą przed promieniowaniem UV. 


Conservation Clear

Zaprojektowane z bardzo wysokim filtrem UV, który blokując 99% promieniowania UV, zmniejsza blaknięcie pracy. Zalecane jest zwłaszcza w przypadku dzieł, dla których przechowywanie w warunkach konserwatorskich jest kluczowe.


Museum

Szkło najwyższej jakości, które łączy zalety szkła antyrefleksyjnego i Conservation Clear, blokuje ono promienie UV w 99% i zalecane jest dla wartościowych i unikatowych dzieł sztuki. 

Poniżej znajduje się tabela porównawcza, przedstawiająca przegląd najważniejszych właściwości szyb, które są kluczowe dla wyboru dopełnienia oprawy.


Tabela porównawcza


Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem obsługi klienta.


Updated on 20 marca 2021

Was this article helpful?

Related Articles