1. Home
  2. Sprzedawanie online sztuki
  3. Gdzie mogę sprawdzić sprzedaże dokonywane za pośrednictwem Shopify?

Gdzie mogę sprawdzić sprzedaże dokonywane za pośrednictwem Shopify?

Dowiedz się, gdzie możesz śledzić sprzedaż wydruków online na Shopify i w creativehub.


Pierwsze kroki

Dokonując sprzedaży wydruków online, możesz śledzić szczegóły zamówienia zarówno na koncie Shopify, jak i w creativehub. 


Shopify

Sprzedaż produktów możesz śledzić na Shopify w bardzo prosty sposób. 

Nowe zamówienia pojawiają się na bieżąco w skrzynce odbiorczej „Orders” („Zamówienia”). W tym miejscu możesz wyświetlić każde zamówienie oraz jego szczegóły. Znajduje się tam również historia zamówień, dane klienta i powiadomienia o oszustwach. 

Dzięki naszej aplikacji możesz wyświetlić w Shopify zaawansowane analizy sprzedaży, co jest główną jej zaletą. 

Aby zobaczyć te dane, na stronie głównej Shopify przejdź do sekcji „Analytics” („Analityka”), gdzie możesz uzyskać dostęp do trzech źródeł informacji o sprzedaży: „Dashboards” („Panele informacyjne”), „Raporty” („Reports”) oraz „Widok na żywo” („Live View”).


creativehub

Aby przejrzeć historię zamówień w creativehub, zaloguj się do creativehub, a następnie kliknij swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu strony. Następnie wybierz „Ustawienia sklepu z dziełami sztuki” z rozwijanego menu. 

Pozostając tym miejscu, kliknij przycisk „Realizacja zamówień” z menu po lewej stronie i przejrzyj swoje zamówienia. 

Uwaga: wspomniana wcześniej historia zamówień dotyczy kosztów realizacji zamówień przez creativehub. Informacje te będą się różnić od tych w Shopify, które będą obejmować pełne koszty detaliczne Twojej sprzedaży.


Updated on 19 marca 2021

Was this article helpful?

Related Articles