1. Home
  2. Sprzedawanie online sztuki
  3. Jak sprzedawać sztukę online z TikTokiem w 7 prostych krokach

Jak sprzedawać sztukę online z TikTokiem w 7 prostych krokach

TikTok nawiązał ekscytujące partnerstwo z Shopify, dające możliwość oferowania produktów w tej aplikacji. Zgadza się, możesz kupować bezpośrednio z TikToka! Pamiętaj, że usługa ta jest obecnie w formacie Beta, który jest dostępny tylko dla sklepów z siedzibą w Wielkiej Brytanii i USA.

TikTok szybko staje się platformą, na której artyści promują swoje prace, a Shopify to najlepsza na świecie platforma e-commerce. Jest to świetna wiadomość dla artystów, a my też mamy dobre wieści! Możesz zautomatyzować sprzedaż wydruków za pośrednictwem TikTok/Shopify, korzystając z naszej łatwej integracji!

W tym przewodniku przeprowadzimy Cię przez 7 prostych kroków, aby zautomatyzować sprzedaż wydruków za pomocą TikTok/Shopify i creativehub.


Krok 1: Zarejestruj swoje darmowe konto na creativehub

Zarejestruj darmowe konto tutaj, a jeśli masz już konto zaloguj się.


Krok 2: Prześlij pliki i dostosuj ustawienia swojego konta creativehub

  • Po zalogowaniu się na konto creativehub znajdziesz się na stronie ustawień.
  • Wybierz zakładkę „Sprzedawaj sztukę online” i postępuj zgodnie z krótkim samouczkiem, aby skonfigurować swoje produkty.

Krok 3: Stwórz swój sklep na Shopify

Następnie, wejdź na Shopify, aby wybrać subskrypcję i zaprojektować swój sklep. Możesz wybrać spośród wielu wspaniałych szablonów lub stworzyć własny.

Tutaj możesz zobaczyć przykładowy sklep.


Krok 4: Połącz kanał sprzedaży na TikToku

Na swoim koncie Shopify wybierz opcję „App” (Aplikacje) z menu głównego, a następnie wybierz „Visit Shopify App Store” (Odwiedź Shopify App Store). Znajdź TikToka i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji.

Po zainstalowaniu wybierz opcję „Sell your products on TikTok” (Sprzedaj swoje produkty na TikToku). Pamiętaj, że w wersji beta są konkretne wymagania, aby uzyskać dostęp. Jeśli nie zostanie Ci on przyznany automatycznie, kliknij „Learn more” (Dowiedz się więcej) i poproś o zatwierdzenie dostępu.


Krok 5: Zainstaluj naszą aplikację creativehub Shopify

Po zalogowaniu się na swoje konto Shopify kliknij opcję „Apps” (Aplikacje) z menu głównego, a następnie wybierz „Visit Shopify App Store” (Odwiedź Shopify App Store).

Znajdź creativehub i podążaj za kolejnymi etapami instalacji.

Po zainstalowaniu aplikacji creativehub Shopify obydwa konta creativehub i Shopify zostaną połączone.


Krok 6: Przenieś produkty z creativehub do swojego sklepu na Shopify

Gdy Twoje produkty zostaną wycenione w creativehub, staną się one widoczne w aplikacji creativehub Shopify i gotowe do zaimportowania do listy produktów w Shopify.

Aby przejść do aplikacji, zaloguj się do swojego sklepu Shopify, a następnie kliknij „Apps” (Aplikacje) i wybierz aplikację creativehub.

Po wejściu do aplikacji zobaczysz listę wszystkich produktów, dla których zastosowano ceny w kroku 2. Obok każdego produktu znajduje się przycisk „Import” (Importuj).

Po kliknięciu nazwy produktu zostanie on zaimportowany do listy produktów Shopify. Stąd możesz je udostępniać i jesteś gotowy do sprzedaży!

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o działaniu aplikacji Shopify.


Krok 7: Dodaj kartę płatniczą, aby umożliwić realizację zamówienia

Kiedy sprzedajesz wydruk w swoim sklepie Shopify, klient płaci Ci pełną kwotę za pomocą wybranej metody płatności (tak, jak jest to skonfigurowane w głównych ustawieniach Shopify).

Następnie zostaniesz obciążony/-a  kosztami produkcji oraz zryczałtowaną opłatą za wysyłkę €‎9 (+VAT, jeśli dotyczy).

Dodaj kartę bankową do swojego konta creativehub. Inaczej płatność ta się nie powiedzie.

Aby to zrobić, kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu strony, a następnie wybierz „Ustawienia” sklepu z rozwijanych opcji.

Następnie kliknij „Ustawienia płatności” z menu po lewej stronie.

Przewodnik po sprzedaży sztuki online z TikTokiem i creativehub.
Updated on 22 grudnia 2021

Was this article helpful?

Related Articles

Leave a Comment