1. Home
  2. Sprzedawanie online sztuki
  3. Jak skonfigurować swoje konto, aby sprzedawać sztukę online?

Jak skonfigurować swoje konto, aby sprzedawać sztukę online?

Dowiedz się, jakie informacje potrzebujesz dodać do swojego konta creativehub, aby zacząć sprzedawać wydruki online, w tym logo, podpis oraz metodę płatności. 


Twój „Sklep ze sztuką” 

„Sklep z dziełami sztuki” na koncie creativehub to miejsce, gdzie znajdziesz ustawienia dotyczące śledzenia w czasie rzeczywistym Twojej sprzedaży wydruków online. Uwaga: jest to odrębna strona, która nie jest sklepem Shopify.

Aby znaleźć swój sklep z dziełami sztuki, najpierw zaloguj się do creativehub, a następnie kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu strony. Z rozwijanego menu wybierz „Ustawienia sklepu z dziełami sztuki”. 


Branding oraz informacje dotyczące sklepu

Nasze usługi charakteryzują się tak zwaną „white label”, co oznacza, że Twoje zamówienia ​​wysyłamy do klientów w niemarkowych opakowaniach. 

Na etykiecie wysyłkowej możesz również umieścić własne dane sklepu oraz logo. Aby to zrobić, wypełnij pola „Branding i informacje o sklepie” w „Ustawieniach sklepu”, znajdujących się w menu Twojego sklepu („Ustawienia sklepu z dziełami sztuki)”.


Edycje limitowane i podpisy

Używając creativehub możesz sprzedawać wydruki artystyczne w limitowanych edycjach. Sprzedaż limitowanych edycji będzie obejmowała certyfikat autentyczności, który jest wysyłany do kupującego wraz z zamówieniem. 

Aby certyfikat był ważny, musisz określić, kto jest autorem danego wydruku artystycznego. W większości przypadków będziesz to Ty, ale jeśli sprzedajesz w imieniu innej osoby, możesz podać jej dane. 

Certyfikat zawiera pole na podpis cyfrowy, który powinien odpowiadać nazwisku artysty/-ki.


Branding dla certyfikatów

Oprócz nazwiska i podpisu artysty certyfikat autentyczności może zawierać na przykład Twoje logo. 


Karta płatnicza do realizacji zamówienia

Kiedy dokonujesz sprzedaży w Shopify, całkowita płatność od kupującego jest wpłacana bezpośrednio na Twoje konto Shopify. 

Następnie obciążymy Cię kosztami produkcji za pośrednictwem Twojego konta creativehub. W związku z tą płatnością wymagana jest karta płatnicza, którą możesz dodać na stronie „Ustawienia płatności” w „Ustawieniach sklepu z dziełami sztuki”. 


Updated on 9 listopada 2022

Was this article helpful?

Related Articles